*Ilustrační foto. Výsledná cenová nabídka se může lišit. Veškeré parametry nabídky se mohou individuálně upravit.

Fiat Doblo

1.5D 100 L2 Polokombi 4d

Operativní leasing

Na kolik měsíců
Limit najetých kilometrů
Operativní leasing
9 198  bez DPH
60 měsíců
30000 km/rok
Fiat Doblo na operativní leasing

Představujeme vám Fiat Doblo na operativní leasing – dokonalé řešení pro každého, kdo hledá flexibilitu, spolehlivost a ekonomickou efektivitu v jednom vozidle. Ať už jste podnikatel, živnostník nebo jednoduše někdo, kdo potřebuje spolehlivý dopravní prostředek pro každodenní použití, Fiat Doblo je tou pravou volbou pro vás. Díky našemu operativnímu leasingu získáte nejen vozidlo plné inovací a komfortu, ale také finanční flexibilitu a bezstarostnost, kterou při koupi vozu nenajdete.

Proč si vybrat Fiat Doblo na operativní leasing? Operativní leasing Fiat Doblo je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svými financemi a zároveň se nechtějí zavazovat k dlouhodobému finančnímu závazku spojenému s koupí vozidla. S Fiat Doblo získáváte nejen vozidlo, které je synonymem pro prostor, komfort a výkon, ale také možnost užívat si všechny tyto výhody bez nutnosti obávat se nákladů na údržbu, servis či případné opravy. Navíc, díky operativnímu leasingu máte možnost vozidlo po skončení smlouvy jednoduše vrátit a vybrat si nové, aniž byste museli řešit jeho prodej nebo jiné s tím spojené starosti. Fiat Doblo na operativní leasing vám tak umožňuje neustále jezdit v moderním a technologicky pokročilém vozidle, které splňuje nejen vaše současné, ale i budoucí potřeby.

  • Dodávka
  • 1499 ccm
  • Diesel
  • 75 kW (102 PS)

Proč vozidla od Arvalu

Nabízíme operativní leasing na nové vozy, ojetiny i výhodné odkoupení vozů po operativním leasingu. Vaše cesta k novému vozu začíná právě tady. Ať už ho potřebujete na cestu do práce, výlety s rodinou nebo pro své podnikání.

  • Máme opravdu široký výběr

  • Flexibilní financování

  • Dlouhodobě výhodné ceny

  • Možnost flexibilního vrácení vozidla

Více informací

Podobné nabídky

Fiat Doblo

1.5D 100 L1 4d
60 měsíců
30 000 km/rok
 

8 145 Kč

bez DPH/měsíčně

Diesel
75 kW (102 PS)