*Ilustrační foto. Výsledná cenová nabídka se může lišit. Veškeré parametry nabídky se mohou individuálně upravit.

Akční nabídka

Hyundai Ioniq 5

77 kWh Style AT

Operativní leasing

Na kolik měsíců
Limit najetých kilometrů
Operativní leasing
18 759  bez DPH
60 měsíců
30000 km/rok
Hyundai Ioniq 5 na operativní leasing

Představte si, že každý den začínáte jízdou, která nejenže přináší radost, ale také šetří naši planetu. S Hyundai Ioniq 5 na operativní leasing se tento sen stává vaší každodenní realitou. Tento průkopnický elektromobil vás uvede do nové éry mobility, kde inovace, styl a udržitelnost jdou ruku v ruce. Hyundai Ioniq 5 není jen obyčejným vozem. Je to odraz budoucnosti, který je nyní dostupný pro každého, kdo se rozhodne jít s dobou.

S operativním leasingem máte možnost zažít nejnovější technologie a inovace bez obav z dlouhodobých závazků nebo vysokých počátečních investic. Mějte plnou kontrolu nad svými financemi s průhlednými a pevnými měsíčními platbami, které eliminují nečekané výdaje na údržbu a opravy. Kromě toho, díky elektrickému pohonu Hyundai Ioniq 5, ušetříte významné částky na palivu a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí.

  • SUV
  • Elektromobil
  • 168 kW (228 PS)

Proč vozidla od Arvalu

Nabízíme operativní leasing na nové vozy, ojetiny i výhodné odkoupení vozů po operativním leasingu. Vaše cesta k novému vozu začíná právě tady. Ať už ho potřebujete na cestu do práce, výlety s rodinou nebo pro své podnikání.

  • Máme opravdu široký výběr

  • Flexibilní financování

  • Dlouhodobě výhodné ceny

  • Možnost flexibilního vrácení vozidla

Více informací

Podobné nabídky

Hyundai Ioniq 5

5 84 kWh N Every. 4x4 AT
Specialita
60 měsíců
30 000 km/rok
 

24 649 Kč

bez DPH/měsíčně

478 kW (650 PS)